SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Hayalindeki Uygulamayı Söyle Samsung Smart TV Kazanma Şansını Yakala

Samsung Electronics Türkiye’nin Smart TV’ler için başlattığı “Hayalimdeki Uygulama” Yarışmasın’a katılanlar projelerini hayata geçirirken Samsung’dan 2011 yılının gözde ürünlerinden hediyeler kazanma şansı da yakalayacak.

12 Ağustos 2011, İstanbul- Tüketici elektroniğinin lider ismi Samsung, sosyal medya ve dijital platformda gerçekleştirdiği çalışmalar ile de dikkat çekiyor. Daha önce Samsung Türkiye, Facebook üzerinden akıllı telefonlar için gerçekleştirdiği “Hayalimdeki Uygulama” yarışmasını şimdi ise yeni Smart TV’ler için gerçekleştirecek olan Samsung, projeyle Facebook kullanıcılarının, hayal ettikleri ve popüler olacağını düşündükleri uygulamayı hayata geçirmelerine olanak tanıyor.

Katılımcılar akıllı televizyon dünyasının en önemli unsurlarından biri olan uygulamalara ait yenilikçi ve uygulanabilir fikirlerini, yarışma süresince Samsung Türkiye’nin Facebook Fan Sayfası üzerinden paylaşarak fikirlerini hayata geçirme fırsatı yakalayacaklar.

29 Temmuz-02 Eylül 2011 tarihlerinde düzenlenecek olan Hayalimdeki Uygulama yarışmasına, www.facebook.com/SamsungTurkiye linkine tıklayarak katılmak mümkün.

Samsung Türkiye, Facebook sayfasında yer alan “Hayalimdeki Uygulama” sekmesi üzerinden yarışmaya katılabilecek olan yarışmacılar, bir yandan fikirlerini yarıştırırken diğer yandan Samsung’dan güzel hediyeler kazanma şansı elde edecekler. Samsung Türkiye yetkilileri ve Samsung Apps için uygulama geliştiren firma temsilcilerinin jüri üyesi olacağı yarışma sonrasında, en beğenilen 1, 2 ve 3. fikir sahipleri 40” D6500 3D LED TV kazanacak. 4 ve 5. en iyi uygulama fikir sahipleri ise HT-D550 Ev Sinema Sistemi kazanacak.

Smart TV’nin zengin uygulama dünyasında tüm isteklerinize cevap verecek bir uygulama mevcut. Salonunuzda egzersiz, yoga veya pilates yaparak günün yorgunluğunu atacağınız spor uygulamalarından, televizyon izlerken diğer yandan sosyal ağlarınıza bağlanabilmenizi sağlayan uygulamalara, piyasaları takip edebileceğiniz bankacılık uygulamalarından ailece oynayabileceğiniz oyunlara kadar Smart TV, hayatınıza daha fazla eğlence katacak.

Yarışma ve diğer tüm detaylar için aşağıdaki Facebook adresini ziyaret edebilirsiniz:

http://www.facebook.com/SamsungTurkiye