SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

PES 2012 Demo

PES 2012’nin demosu beklenenden önce çıktı, birkaç saat sonra da buhar oldu! İşte işin gerçeği…

Konami’nin PES 2012’nin demosunu yakın zamanda indirilmeye suncağı biliniyordu. Ama hiç kimse, demonun bugün indirilebileceğini beklemiyordu. Üstelik bunu beklemeyenler arasında Konami’nin kendisi bile vardı!

İnternete düşen ve heyecan uyandıran haberlerde, PES 2012’nin demosunun hazır olduğu bir anda gündeme bomba gibi düştü ve indirme bağlantısına akıl almaz bir atak gerçekleşti. Ama sadece birkaç saat sonra bağlantı çalışmaz hale geldi. İlk bakışta yoğun ilgiden dolayı gerçekleştiği sanılan bu sorun, aslında Konami’nin bir anlık dalgınlığı nedeniyle ortaya çıktı.

Konami’nin demoyu bugün yayınlamak gibi bir niyeti yokken, “yanlışlıkla” indirilmeye sunan oyun devi, hatasını fark eder etmez kurulum dosyasını sunuculardan kaldırdı. Bu yüzden internette hızla yayılan indirme bağlantısı da çalışmaz hale geldi.

Ama bu dalgınlık ve sonrasında yaşananlar, PES hayranlarını tabii ki durduramadı. Kurulum dosyasını sayısız dosya paylaşım sitesinde ve torrent ağında bulmak mümkün. Bizim tavsiyemiz, yine de demonun (büyük ijtimalle bu hafta içerisinde) resmi olarak yayınlanmasını beklemeniz. Ama ben risk almayı severim diyorsanız, Google’da küçük bir arama sizi PES 2012 demosuna götürecektir…

CHIP Online