SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung Gear Fit’e Ödül!

Samsung Electronics’in, Barselona Dünya Mobil Kongresi’nde tanıttığı ilk kavisli Super AMOLED giyilebilir cihaz Samsung Gear Fit, iddiasını GSMA’nın “En İyi Mobil Cihaz Ödülü”nü alarak kanıtladı. Gear Fit, Samsung Gear teknolojisini en kapsamlı egzersiz araçları ile birlikte sunarak, kullanıcıların kişisel tarzlarından veya mobil bağlantılarından ödün vermeden fiziksel olarak aktif kalmalarına olanak sağlıyor.

Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Gear Fit, kullanıcıların bileklerine rahatça oturacak şekilde tasarlandı. Gear Fit gelişmiş egzersiz özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların hareket halindeyken bile e-posta, SMS, çağrı, alarm, S-planner gibi Galaxy akıllı telefonlardan gelen bildirimlere anında ulaşmalarını sağlıyor.

Samsung Gear Fit Siyah, Turuncu ve Gri kayış rengi seçenekleri sunuyor ve bu sayede kullanıcılar, ruh hallerine ya da giyim tarzlarına en iyi uyan Gear Fit’i seçebiliyor. Samsung Gear Fit, aynı zamanda kişiselleştirilmiş öneriler ve egzersiz tavsiyeleri sağlamak üzere, özel ve gerçek zamanlı “egzersiz koçu” görevi de görüyor.