SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung LCD TV 6 Serisi

Samsung LCD 650 tam olarak kapsayıcı bir deneyim sunar. Seyrettiğiniz şey ne olursa olsun, keskinliğini ve netliğini zenginleştiren HyperReal Engine ile aksiyona dahil olmanız zor değildir. Hayranlık uyandırmaktan daha azıyla yetinmeyen Samsung, gerçekten nefes kesen görüntüler sunmak için 120 Hz teknolojisini, Wide Color Enhancer ve Ultra Net Panel’i birleştirmektedir. Ve bu sadece filmler ve programlarla sınırlı değildir; Internet@TV ile PC’niz ve telefonunuz iletişim haline geçer ve büyük ekranda web ve cep telefonu içeriğine erişiminiz sağlanır.
Gerçekten de gerçek

Gördüklerinize inanamayacaksınız. Samsung’un HyperReal engine teknolojisiyle alacağınız görüntü kalitesi işte bu derece nefes kesecek kadar şaşırtıcı. Super 3C Realization özelliği ile görüntüler benzersiz ve baş döndürücü. Bu şekilde, filmi sadece seyrediyor değil, aynı zamanda yaşıyor olacaksınız. Her dakika daha gerçekçi, daha derin, daha zengin. Tüm bunları koltuğunuzdan kalkmadan yaşadığınıza inanmak zor olacak.

Hayal gücünü aşan görüntüler

Samsung LCD 650’nin yenilikçi özellikleri, TV’nizde çığır açan güzellikte görüntüleri size sunmak üzere bir araya getirildi. Auto Motion Plus 120 Hz teknolojisi sayesinde bulanık görüntü olmadan akışkan hareket görüntülenebilirken, Ultra Net Panel kontrastı arttırır ve yansımaları azaltır. Tüm bunlara, her bir pikseli analiz eden renk ve ışıkla gerçekliği yeniden yaratan ve ardından 3 boyutlu sınırlarına yönelik esneten Wide Color Enhancer eklendiğinde, şimdiye dek gördüğünüz en eksiksiz, en gerçeğe yakın renkler sizin olur.

Internet@TV ile sınırsız eğlence

Samsung’un seçkin TV’de İnternet teknolojisiyle hayal edebileceğinizden de fazla dünya aralanıyor. Hem de hepsini büyük ve parlak ekrana getiriyor. Internet’e zahmetsiz bağlanarak Web’de yer alan tüm görkemli içeriğin tadını çıkarmanıza imkan tanıyor. Samsung Uygulamaları kitaplığından içerik düzenlemek, eklemek ve silmek kolay ve zevkli. Birçok model Internet üzerinden görüntülü görüşme yapmanıza bile olanak tanıyor, böylece yalnızca videolarınıza bağlanmakla kalmıyor, tanıdıklarınıza da bağlanıyorsunuz. Sınırsız seçeneklerle tanışın.

Touch of Color™ tasarımı

Farklı aydınlatma koşulları altında rengini değiştiren eşsiz bir malzemeden üretilen Samsung’un özel Touch of Color™ tasarımı, gün batımının doğal güzelliğinden ilham almıştır, hemen cezbeden kırmızısı ve siyah ton geçişleri, herhangi bir odaya güzellik ve sıcaklık katar.

200 Clear Motion Rate

Harekette netliğin gerçek anlamını Samsung Clear Motion Rate ile yaşayın. Bu, hareketli bir sahnedeki gerçek çözünürlük ölçümünü temel alan yeni hareket netlik standardıdır. Clear Motion Rate, hareket netliğini 3 farklı faktör kullanarak belirler: Panel, Video işleme ve Arka ışık teknolojisi. Hareket ölçümü ve kontrolündeki bu yeni standart sayesinde, daha iyi hareket netliği ve net biçimde, görüntü kalitesinde tamamen yeni bir boyut sizin olacak. 200 CMR, standart TV ile karşılaştırıldığında, saniyede 200 karelik bir hareket etkisine sahiptir.

Yeşil her odaya yakışır

Samsung LCD TV’ler, gözlerinizi korumayı amaçladığı kadar dünyayı da korumayı hedefliyor. Çevre dostu malzemeler kullanılan 2009 Energy Star Uyumlu LCD TV’lerimiz, geçen yılki modellere kıyasla 30% daha az güç tüketiyor. Böylece, atmosfere daha az karbondioksit salındığını ve enerjiden tasarruf ettiğinizi bilerek rahatlayabilirsiniz. Bu işten yalnızca gezegenimiz değil faturalarınız da kazançlı çıkacak.

Full HD 1080p

Herkes en net görüntüye sahip olduğunu söyleyebilir. Ancak yalnızca Full HD 1080p sıradan HDTV’lerin çözünürlüğünün iki katı çözünürlük ve ayrıntı sağlar. Göz kamaştırıcı, olağanüstü renkler ve canlı detaylar sunar. Ayrıca standart tanımlı içerikteki hataları da düzeltir. Bu kesinlikle babanızın kullandığı HD’lerden değil.

All Share ile bağlı kalın

LCD TV 6 Serisi ile yeteneklerinizi dünya ile paylaşmak için mücadele etmenize gerek kalmıyor, en azından ailenizle kolayca paylaşabiliyorsunuz. Videolarınızı, müzik dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı PC’nizden veya mobil cihazınızdan aktarabilirsiniz. Çaba sarf etmeden ve kablosuz olarak. Hatta, birden fazla PC ile bile bağlantı kurabilirsiniz. Artık televizyona çıkmak için gerekli ‘bağlantılara’ sahipsiniz!

Özellikler ve teknik özellikler, önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
LE40C652L2W
(LE40C652L2WXXC)

LE40C653M2W
(LE40C653M2WXXC)

LE32C630K1W
(LE32C630K1WXXC)

LE40C650L1W
(LE40C650L1WXXC)

LE40C630K1W
(LE40C630K1WXXC)

LE46C630K1W
(LE46C630K1WXXC)

LE46C650L1W
(LE46C650L1WXXC)

LE32C653M2W
(LE32C653M2WXXC)

LE32C650L1W
(LE32C650L1WXXC)