SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung LCD TV 7 Serisi

Samsung 3D ile son gerçeklik

Sinemada değilseniz 3D deneyimi yaşamanın sadece bir yolu var. O da Samsung 3D TV. İçeriği TV’nin düz sınırlarından kurtarıp patlamaya hazır görüntüler haline getirerek izleme deneyiminde kendinizi filmin içinde gibi hissedebileceğiniz son noktayı sunuyor. Sonuç nefes kesici, sinemaya meydan okuyan capcanlı ve ultra gerçek görüntü kalitesi oturma odanıza taşınıyor. Samsung yenilikçiliği en sevdiğiniz 2D filmleri CD’ye dönüştürmeyi de mümkün hale getirdi. Samsung 3D TV tüm dikkatinizi üzerine çektiği için televizyonda ne olduğu fark etmiyor.
Internet@TV ile sonsuz eğlence

Samsung’un seçkin Internet@TV teknolojisi önünüze hayal edebileceğinizden daha fazla dünyayı açıyor. Hem de hepsini büyük ve parlak ekrana getiriyor. İnternete zahmetsizce bağlanan bu televizyon ile Web’de bulabileceğiniz tüm parlak içeriklerin keyfini sürersiniz. Gelişmiş, zengin ve kolay, Samsung Uygulamaları kitaplığı üzerinden içerik ekleyebilir ve silebilirsiniz. Birçok model Internet üzerinden görüntülü görüşme yapmanıza bile olanak tanıyor, böylece yalnızca videolarınıza bağlanmakla kalmıyor, tanıdıklarınıza da bağlanıyorsunuz. Kendinizi sonsuz seçeneklere kaptırın.
3D HyperReal Engine teknolojisi ile gerçeklikten daha gerçek

Aklınız gözlerine inanamayacak. Samsung’un 3D HyperReal engine teknolojisiyle alacağınız görüntü kalitesi işte bu kadar nefes kesecek derecede şaşırtıcı. Super 3C Realization ile mümkün hale getirilen resim kalitesi inanılmaz olduğu kadar da rakipsiz. Bu şekilde, sadece film seyrediyor değil, aynı zamanda yaşıyor olacaksınız. Her an daha gerçek gelecek, daha derin, daha güçlü, daha zengin görünecek. Koltukta olduğunuza inanmak zor.
Bağlayın Film Paylaşın

Artık o harika dijital filmler ve videoları kameranızda bırakmanın mazereti kalmadı. Samsung HDTV yanında tek ihtiyacınız olan bir USB bağlantı kablosu. Takın ve hemen oynatın.
Müzik koleksiyonunuz için de kullanılabilir. Artık her an şov zamanı.
All Share (LED)

Samsung HDTV yeteneğinizi dünyayla ya da en azından ailenizle paylaşmayı daha kolay hale getirir. Videolarınızı, müzik ve fotoğraflarınızı PC ya da mobil cihazınızdan aktarın. Kablosuz ve zahmetsiz. Birden çok PC’ye bile bağlanıyor. Televizyona çıkmak için bağlantı gerektiğini kim söylemiş?
400 Clear Motion Rate

Aksiyon sahneleri Samsung HD TV’lerde pürüzsüz, parlak ve net görünür. Çünkü pürüzsüz hareketin yalnızca Hz’ye değil, panele, yonga kümesi ve arka ışık teknolojisine de bağlı olduğunu biliyoruz. Standart TV’lere kıyasla, diğer televizyonların saniyede 400 kare hareket etkisine göre 8 kat daha iyi hareket performansı
Ultra Net Panel

Işığın düzeyini optimize eden ve ultra net panelde şeffaflık oranını arttıran gelişmiş Black Expression with Low Haze teknolojisi ile yeni Samsung tam HD TV ışık yansımalarını azaltabilir ve kontrastı arttırabilir.
4 HDMI

Tek gereken TV’nizi diğer ses ve video kaynaklarına bağlayabileceğiniz bir kablo. HDMI girişi, dijital kameralarınız ve multimedya PC’lerinizdeki resimler ve videolar dahil olmak üzere her türlü içeriği sıkıştırma yapmadan aktarmanızı sağlar. Hepsini geniş HD ekranda izlemek daha kolay olamaz.
Tam HD 1080P

Herkes en net resimleri sunduğunu söyler. Ama yalnızca Tam HD 1080p, sıradan HDTV’lerin iki katı ayrıntı ve iki katı çözünürlük verir. Göz alıcı derecede zengin renkler ve canlı ayrıntılar sunar. Standart tanımlı içerikteki hataları bile düzeltir. Kesinlikle babanızın HD’sine benzemez.
LE46C750R2W
(LE46C750R2WXXC)
LE40C750R2W
(LE40C750R2WXXC)