SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung LED TV 4 Serisi

En son LED teknolojisine sahip bir TV satın almak uygun maliyetli olabilir. Samsung LED TV Serisi 4000 yüksek resim kalitesi, tasarım ve performansı uygun bir fiyata sunar. Clear Motion Rate 50, Samsung HyperRealEngine ve Wide Color Enhancer Plus gibi özelliklerin kombinasyonu ile meydana gelen TV’nin inanılmaz kalitesine hayran kalacaksınız. Ayrıca, ConnectShare™Movie, HDMI portları ve SRS Theater Sound gibi diğer son teknoloji özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz ve tümünü çevre dostu LED TV’nizle yapabilirsiniz.

Zengin görüntü ayrıntılarını, renk üretimini ve kontrolünü yaşayın

Samsung’un süper gelişmiş görüntüleme teknolojisi ile eşi benzeri olmayan resim kalitesinin keyfini çıkarın. HyperReal Engine ve LED arka aydınlatması görüntüleri zenginleştirir ve kristal netliğinde HD görüntüler için performansı optimize eder. Ayrıca Wide Colour Enhancer Plus teknolojisi, renkleri gerçek yaşama daha yakın kılmak, aksi takdirde görünmez olan tonları açığa çıkarmak için kompleks algoritmalar ortaya koyar.

Wide Color Enhancer Plus

Dünyanın gerçek renklerini görün. Samsung Wide Color Enhancer Plus, az gelişmiş TV’lerin üretemediği hassas tonlar ve ayrıntılar gösterilirken bile, görüntü kalitesini çarpıcı şekilde iyileştirmek için gelişmiş bir algoritma kullanır.

Connect Share Movie

Dijital cihazlarınıza dokunun. ConnectShare™ Movie TV’nizi bir ev sinemasına çevirir, depolanmış film, fotoğraf ve müzik gösterimi için sadece USB bellek sürücünüzü veya sabit disk sürücünüzü takın.

HDMI

Ortamınızı katlayın. Dört High Definition Multimedia Interface™ (HDMI®) çeşitli cihazlardan doğrudan TV’nize yüksek tanımlı hızlı dijital veri kullanmanıza izin verir, böylece ekranınızda daha fazla içeriğin keyfini çıkarırsınız.

UE32D4003BW
(UE32D4003BWXTK)

UE22C4000PW
(UE22C4000PWXXC)

UE26C4000PW
(UE26C4000PWXXC)

UE19C4000PW
(UE19C4000PWXXC)