SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung LED TV 7 Serisi

Samsung LED Serisi 7000 Smart TV stil ve zeka ile sunulan tamamen dönüştürücü, içinde kaybolabileceğiniz deneyimle ilgilidir. TV’nizle etkileşim kurmanızı sağlayan entegre ve yenilikçi Akıllı Hub ile TV’nizde internet gezintisi yapmaktan resimler ve kendi yaptığınız filmlere göz atmaya kadar her şeyi zahmetsiz ve eğlence dolu şekilde yaparsınız. İster film izleyin ister müzik dinliyor olun, eğlence dünyanızı yeniden icat etmeye hazır üstün 3D Deneyimini anında fark edeceksiniz. Ayrıca, sizi hareketin tam ortasına yerleştiren sofistike tasarımı ve sorunsuz akış için üstün bağlantı özelliği ile çok şık ve akıllı bir TV’nin keyfini çıkarmış olursunuz.

Filmler, şov programları, uygulamalar ve daha fazlası. Bu Smart TV’de hepsi var.

Samsung LED 7000’in Smart Hub’ı ile interaktif ev eğlencesinde bir sıçrama yapın. Bu, TV’nizden daha çok yararlanmanın en basit yoludur. Search All ve Internet Tarayıcı gibi yeni özellikler ile TV’nizden internetin tüm potansiyelinden faydalanabilirsiniz. Filmler, fotoğraflar ve müzik paylaşmanıza da yardımcı olurken, TV ile ilgili çevrimiçi içerik ve bilgileri bulmanıza yardım ederler. Samsung TV Apps ve Social TV ile gelen pek çok olanağa bunu da eklediğinizde LED 7000 eğlence ve iletişim dünyanıza fazlasıyla neşe katacaktır.

TV’de izlediğinizi şeyi ve izleme şeklinizi Samsung’un Smart Hub’ı ile değiştirin. Canlı TV izlerken TV içeriğini aramak, TV’nizden webde sörf yapmak, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmak, film tavsiyeleri bulmak ve daha fazlası için çeşitli Uygulamaları indirebilirsiniz.

TV’nizden net gezintisi yapın. Samsung akıllı TV’nizle kullanılmak için optimize edilen, özel bir web tarayıcısı size gerçekten kapsayıcı ve etkileşimli çevrimiçi bir deneyim sunar. Arama yapın, alışveriş yapın, bağlanın, ağınızı geliştirin, hepsi size kalmış.

Daha fazla TV içeriği bulun. Samsung Search All, canlı TV izlerken bile seyretmek istediğiniz şovları bulmanın kolay yollarını sağlar ve 8000, 7000 ve 6000 serisi sahiplerinin webde ilgili içerik bulmalarına yardımcı olur.

Arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazlasını paylaşın. Samsung’un Sosyal TV özelliği sevdiğiniz şovlar hakkında blog yazmanızı ve sohbet etmenizi sağlar, bunu Facebook, Twitter ve Google Talk gibi siteler ve hizmetlerle, hala canlı TV izlerken yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizle bağlanın. Samsung TV’nizde Skype ile, tüm dünyaya Skype’tan Skype’a ücretsiz görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz, sadece bir TV kamerası takın ve harekete hazırsınız, fevkalade düşük tarifelerle sabit hatlara ve cep telefonlarına çağrı yapın.

Kusursuz görüntüleme deneyimi için kusursuz tasarım

Samsung LED 7000 Akıllı TV, TV deneyiminizi zenginleştiren ‘One Design’ özelliği ile zamansız güzelliğini arttırır. Sizi aksiyona yaklaştıran LED 7000, Ultra ince bir çerçeve ile ekranı şık şekilde bir araya getirir, kablo kalabalığını azaltır ve gerçekten kapsayıcı bir deneyim sunar. Herhangi bir dekorasyonu bütünleyen eksiksiz sofistike bir görünüm için TV’niz süper dar Gümüş Metal bir dış hat ile çerçevelenmiştir. Ayrıca, hafif tasarımı ile, duvara kolayca asılır ve modern yaşam için mükemmeldir.

TV’nin yeni boyutunu keşfedin

LED 7000 ile toplam 3D TV deneyimine geçin, Samsung 3D Ses Efekti ile 3D sesteki en son yenilikleri gelişmiş 3D resim ile otomatik olarak senkronize eder. Bu üstün performansta çalışan Samsung’un yenilikçi 3D HyperReal Engine, görüntüleri zenginleştirir ve en canlı ve kristal netliğinde tam HD görüntüler için performansı optimize eder. Mükemmel en küçük resim ayrıntılarını oluşturan Mikro Dimming özelliğine hayran kalacaksınız. Ayrıca yeni tüy kadar hafif ergonomik tasarımlı 3D gözlükler, dahili bir gerçek zamanlı 3D dönüştürücü ile bu LED Smart TV hem 2D filmlerinize hem de ev eğlencesi deneyiminizin tamamına yeni bir hayat katmaya hazırdır.

Kendinizi 3D seste kaybedin. Samsung Derin İşleme Teknolojisi, sinemada olduğu şekilde mekan oluşturan ve hayatı andıran 3D ses üretir, böylece TV seyrettiğinizi unutturan ele geçirici bir ses deneyimini yaşarsınız.

3D olarak daha fazlasını görün. Samsung akıllı TV’nizin içinde bulunan, özel teknoloji 2D filmleri dönüştürüp 3D olarak gösterir, tanıdığınız olduğunuz içerikler bile her zamankinden de çok kapsayıcı hale gelir.

Her ayrıntının keyfini çıkarın. Samsung Mikro Dimming özelliği, hale efekti olmadan optimum kontrast ve netlik için daha koyu siyahlar ve daha saf beyazlar ortaya koyar. Böylece, en ufak resim ayrıntılarını ve mükemmel şekilde işlenmiş renkleri deneyimlersiniz.

Daha rahat bir 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Samsung’un 3D Active gözlükleri hafiftir ve ergonomik olarak tasarlanmıştır, esnek menteşeleri ve ayarlanabilir burun destekleri ile kendinizi saatlerce rahatsızlık duymadan aksiyonda bulabilirsiniz.

Zengin görüntü ayrıntılarını, renk üretimini ve kontrolünü yaşayın

Samsung’un süper gelişmiş görüntüleme teknolojisi ile eşi benzeri olmayan resim kalitesinin keyfini çıkarın. Üstün Mikro Dimming teknolojisi seyir keyfiniz için çarpıcı kontrast oranları, daha saf beyazlar ve daha koyu siyahlar sunar. Ayrıca, hale efekti olmaksızın, normalde asla görünmeyen en ufak resim ayrıntılarının bile keyfini çıkaracaksınız. HyperReal Engine ve LED arka aydınlatması görüntüleri zenginleştirir ve kristal netliğinde Tam HD görüntüler için performansı optimize eder. Ayrıca Wide Colour Enhancer Plus teknolojisi, renkleri gerçek yaşama daha yakın kılmak, aksi takdirde görünmez olan tonları açığa çıkarmak için kompleks algoritmalar ortaya koyar.

Her ayrıntının keyfini çıkarın. Samsung Mikro Kısma özelliği, hale efekti olmadan optimum kontrast ve netlik için daha koyu siyahlar ve daha saf beyazlar ortaya koyar. Böylece, en ufak resim ayrıntılarını ve mükemmel şekilde işlenmiş renkleri deneyimlersiniz.

Bulanıklığa hoşça kal deyin. Samsung’un yeni filtre ve panel yapısı ikili ve katmanlı görüntüleri ortadan kaldırır, böylece neredeyse her izleme açısından net, kristal berraklığında TV resimlerinin keyfini çıkarırsınız.

Dünyanın gerçek renklerini görün. Samsung Wide Color Enhancer Plus, az gelişmiş TV’lerin üretemediği hassas tonlar ve ayrıntılar gösterilirken bile, görüntü kalitesini çarpıcı şekilde iyileştirmek için gelişmiş bir algoritma kullanır.

Gerçekliğe daha yakın olun. Samsung’un tam HD Plazma TV’leri aklınızı alan dokusu zengin, doğal resimler için standart HD TV’lerin çözünürlüğünü ikiye katlar ve izleme deneyiminizi arttırır.

Eğlencenin eksiksiz ev üssü

Üstün bağlantı özelliği ile tüm dijital içeriğinizin ve etkileşimlerinizin tadını tek yerden çıkarabilirsiniz. AllShare TV’nizi tüm uyumlu dijital cihazlara kablosuz olarak bağlamanızı, orada depolanmış müziğin, filmlerin ve fotoğrafların kilidini kaldırmanızı sağlar. AllShare PC yazılımını indirmek mümkündür ve PC içeriğinizin TV’nizde aranabilmesini, akışının gerçekleştirilmesini ve yürütülmesini sağlar. HDMI girişleri, size daha çok izleyecek ve paylaşacak şey sunarak dört cihaza doğrudan bağlanmanızı sağlar. Cinema Black, sinema salonundaki filmler gibi bir seyir deneyimi için, sinemaskop etkili aydınlatmayı otomatik olarak ayarlar. Ayrıca Anynet+ aşırı rahatlık için tüm ayrı uzaktan kumandalarınızın işlevlerine tek, şık bir kumanda ile odaklanır.

Hepsini bir araya getirin. Samsung AllShare DLNA teknolojisiyle uyumlu mobil cihazlara kablosuz olarak bağlanır, böylece depolanmış olan filmler, fotoğraflar ve müzik akıllı TV’nizde izlenebilir, dilenebilir ve paylaşılabilir.

Ortamınızı katlayın. Dört High Definition Multimedia Interface™ (HDMI®) çeşitli cihazlardan doğrudan akıllı TV’nize yüksek tanımlıh hızlı dijital veri kullanmanıza izin verir, böylece ekranınızda daha fazla içeriğin keyfini çıkarırsınız.

Dijital cihazlarınıza dokunun. ConnectShare™ Movie TV’nizi bir ev sinemasına çevirir, depolanmış film, fotoğraf ve müzik gösterimi için sadece USB bellek sürücünüzü veya sabit disk sürücünüzü takın.

Kontrolünüze odaklanın. Anynet+ teknolojisi, son teknolojiyi kullanan ev eğlence deneyimi için tüm HDMICEC uyumlu dijital cihazlarınızı, üreticileri kim olursa olsun, tek bir uzaktan kumanda ile yönetmenizi sağlar.

UE46D7000LS
(UE46D7000LSXTK)

UE55D7000LS
(UE55D7000LSXTK)

UE40D7000LS
(UE40D7000LSXTK)

UE55C7000WW
(UE55C7000WWXXC)

UE46C7000WW
(UE46C7000WWXXC)

UE40C7000WW
(UE40C7000WWXXC)