SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung Plazma TV 4 Serisi

HD TV’de bir şeyleri seyredebilmek bir ayrıcalık olmamalı. Samsung Plasma TV Serisi 4 000, bu giriş seviyesindeki Seri modern bir TV’nin tüm harika özelliklerini uygun bir fiyata sunmaktadır.

Tamamen yeni bir ışık altında gerçek 3D deneyimi

Samsung Plasma +1 TV’ler, konu ev eğlencesine geldiğinde tamamıyla yeni ve kapsayıcı bir izleme deneyimi oluşturmuştur. En son 3D görüntüleme teknolojisi ile tamamıyla yeni bir TV izleme gerçekliğine kapılacaksınız.
Gerçek dışı bir deneyim için gerçekçi görüntüler

PDP’niz bu dünyanın dışında bir görüntü netliği sunmaya hazırken orta seviye ile yetinmeyin. HyperReal Engine, daha saf beyazlar ve koyu siyahlar ile kristal netliğinde, mükemmel biçimde ayrıntılı görüntüler oluşturur, bu da TV’nizden aldığınızdan keyfi yeniden tanımlamanıza neden olur. Ultra Clear Panel yapısı bulanık ve katmanlı görüntüleri ortadan kaldırır, geleneksel HDTV’nin iki katı daha keskin resimler üretir. Buna, Samsung’un Wide Color Enhancer, 600 Hz Subfield Motion özelliklerini ekleyin, böylece bu ev eğlencesi deneyimi gerçekten dikkatinizi çekmeye hazır hale gelir.
Eğlencenin eksiksiz ev üssü

Üstün bağlantı özelliği ile tüm dijital içeriğinizin ve etkileşimlerinizin tadını tek yerden çıkarabilirsiniz. HD Multimedya Arayüzü girişleri, size daha çok izleyecek ve paylaşacak şey sunarak dört cihaza doğrudan bağlanmanızı sağlar. ConnectShare Movie, TV’nize ayrı bir harici belleği doğrudan takmanızı sağlar, böylelikle filmleri direkt olarak ekranınızda oynatabilirsiniz.
600 Hz Subfield Motion

Benzeri olmayan resim kalitesini keşfedin. En son alt alan hareketi teknolojisini kullanan yeni Samsung Plasma TV’ler, ekrandaki aksiyon ne kadar hızlı olursa olsun mükemmel derecede net görüntüler için görüntüleri saniye başına 600 Hz alt alana kadar hızda görüntüler.
3D Dönüştürücü

3D olarak daha fazlasını görün. Samsung TV’nizin içinde bulunan, özel teknoloji 2D filmleri dönüştürüp 3D olarak gösterir, tanıdığınız olduğunuz içerikler bile her zamankinden de çok kapsayıcı hale gelir.
Dijital Gürültü Filtresi

Samsung Dijital Gürültü Filtresi ile kristal netliğindeki analog programları, dijital yayınlanıyorlarmışçasına izleyin. Filtre, ekranınızda görünen dijital “gürültünün” bir kısmını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Planet First

Gezegenin dostu olun. Samsung’un yeni TV’leri, daha etkin teknoloji, daha az bileşen ve zehirli olmayan malzemeler kullanılarak üretilmiştir, bu yüzden çevreye duyarlıdır.
Wide Color Enhancer Plus

Dünyanın gerçek renklerini görün. Samsung Wide Color Enhancer Plus, az gelişmiş TV’lerin üretemediği hassas tonlar ve ayrıntılar gösterilirken bile, görüntü kalitesini çarpıcı şekilde iyileştirmek için gelişmiş bir algoritma kullanır.
Anynet

Kontrolünüze odaklanın. Anynet teknolojisi, son teknolojiyi kullanan ev eğlence deneyimi için tüm HDMICEC uyumlu dijital cihazlarınızı, üreticileri kim olursa olsun, tek bir uzaktan kumanda ile yönetmenizi sağlar.
Connect Share Movie

Dijital cihazlarınıza dokunun. ConnectShare™ Movie TV’nizi bir ev sinemasına çevirir, depolanmış film, fotoğraf ve müzik gösterimi için sadece USB bellek sürücünüzü veya sabit disk sürücünüzü takın.
Clear Image Panel

Mümkün olan en iyi görüntüyü sunmak Samsung’un birinci görevidir. Samsung’un yeni TV serisi, katmanlı görüntüleri ortadan kaldırmak ve neredeyse her açıdan net görüntüler oluşturmak için yeni bir filtre ve panel yapısını kullanır. Bu, çift görüntüleri ve cam filtrelerde tipik olarak bulunan herhangi bir biçimdeki bulanıklık oluşumunu ortadan kaldırır.
PS51D490A1W
(PS51D490A1WXTK)

PS43D490A1W
(PS43D490A1WXTK)

PS42C450B1W
(PS42C450B1WXXC)

PS50C430A1W
(PS50C430A1WXXC)