SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Samsung Smart Hub

Samsung, sahip olduğu geniş uygulama yelpazesiyle öne çıkıyor. Firmanın Smart Hub’ının tasarımı da oldukça hoş. PictureBox, Lovefilm, Netflix, film bulma hizmeti Curzon On Demand ve yeni KnowHow için sunulan destek oldukça güçlü.

Smart Hub’ın özel uygulamaları, dikkatimizi en çok çeken uygulamalar oldu. Ancak YouTube, Viewster, Dailymotion, Absolute Radio, TuneIn radio, Vimeo, HuffPostLive ve FluxPlayer gibi uygulamaların tadını çıkarmanız tabi ki mümkün.

Smart Hub’ın her geçen gün artan eşsiz uygulamaları arasında Spotify, ITV Player, Curzon, Digital Theatre (sahneden canlı kayıtlar), Yabazam 3D, S[edition], birçok fitness uygulaması ve bazı basit oyunlar var.

Smart Hub’ı neden birinci sıraya koymadığımızı soracak olursanız, onu kişiselleştirmenin çok mümkün olmadığını söylememiz gerekli. Samsung’un kendi Family Story, Fitness, Kids gibi uygulamaları giriş ekranında yer alıyor. Bu uygulamalar aileler için harika olabilir, peki ya diğer kullanıcılar ne olacak?

Samsung UE55ES8000 gibi amiral gemisi TV’ler, bir adım ileri giderek sesli denetim, hareketle kontrol ve hatta ikinci kumanda üzerinde dokunmatik yüzey gibi ek özellikler sunabiliyorlar.

Smart Hub’lı 6 Samsung TV:

Samsung UE55F8000 55-inç smart TV, amiral gemisi arayanlara
Samsung UE40F6400 40-inç smart TV, uygun fiyatlı
Samsung PS64F8500 64-inç smart TV, yüksek plazma performansı
Samsung UE46F7000 46-inç smart TV, uygun fiyata çekici görünüm
Samsung UE32EH5000 32-inç smart TV, en uygun fiyatlı seçeneklerden

Kaynak Veteknoloji