SGS Elektronik; Samsung markasının servisliğini yapmaktadır. Samsung marka televizyonunuz bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Ultra HD TV : SAMSUNG UE85S9

Herkes bir Ultra HD 4K televizyonu olsun ister. Evet, henüz 4K çözünürlüğü kullanan yeterince kaynak olmadığını biliyoruz, ama çok yakında olacak.

Blu-ray formatı Ocak ayında yenilenecek ve belki de 4K kanallar bile yayına girmeye başlayacak. Tabii böylesine yüksek teknolojiye sahip bir televizyonu almaktaki asıl amaç geleceğe yatırım yapmak. Ama aslında bundan biraz daha fazla sebep var. Bazı Ultra HD TV’ler, çok gelişmiş “upscale”, yani HD’yi UHD’ye genişletme teknolojileri sayesinde şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Blu-ray görüntülerini sunuyor.

Bunun yanında 4K’nin doğuşu 3D’nin de yeniden doğmasına sebep oluyor. Çünkü doğal olarak yüksek çözünürlükde 3D görüntüler de çok daha iyi görünüyor.

SAMSUNG UE85S9

pahalı olan (35,000 euro) bu TV, aslında çok özel bir cihaz. Tasarımına bakınca sanki sadece birkaç düzine üretilmiş olabilir diye düşünüyorsunuz. Yanlarından ve üzerinden 120W güçte ses veren TV’nin, tabii ki asıl etkileyici kısmı görüntü kalitesi. Ama bunu gerçekten kendi gözlerinizle görmeniz lazım. Active Shutter 3D sisteminin yanında, kullandığı diğer teknolojiler, Precision Black Pro, Micro Dimming ve Blu-ray’i genişletmek için Quad-Detail Enhancement.